Urodzona optymistka i wulkan pozytywnej energii. Coach, Team Coach i Facylitatorka.

 

tel. +48 664 381 998
email: reniagibas@gmail.com

.

Created by 

Copyrights © 2022 ITO. All Rights Reserved.

Linki

Najnowsze wpisy

Zapisz się do naszego newslettera

ITO - Instytut Transformującej Obecności

 

Blue way up Patryk Lange, 

Rynek Główny 34/15, 31-010 Kraków

 

Email: info@transformujacaobecnosc.pl

Telefon: + 48 601 959 519

Youtube
Facebook grupa
Facebook
Instytut Transformującej Obecności

Email

Bądźmy w kontakcie

Facebook grupa
e-mail
Facebook
Youtube
Instytut Transformującej Obecności

Zobacz też...

Renata Gibas, CTPC

19 września 2023

Mówią o mnie, że wnoszę światło do życia innych osób 🌞

 

Jestem urodzoną optymistką, zawsze widzę szklankę do połowy pełną. Mam w sobie dużo radości i jestem wulkanem pozytywnej energii, którą zarażam innych. 

 

Jedną z moich najważniejszych wartości i ogromną pasją jest rozwój osobisty. Sama od wielu lat jestem w ciągłym procesie uczenia się i rozwoju, jako trener, coach i jako uczeń. Od zawsze fascynowała mnie głębia ludzkich możliwości i zmiany, dlatego chciałam, aby moja pasja stała się moją pracą. Praca z ludźmi mnie fascynuje, dodaje energii. Uwielbiam patrzeć jak ludzie rozwijają się, odkrywają swoje zasoby, by zmienić swoje życie. 

 

W coachingu najcenniejsza dla mnie jest umiejętność zobaczenia w drugiej osobie kogoś znacznie więcej, niż to jak ta osoba postrzega samą siebie. Głęboko wierzę, że każdy może stworzyć życie jakiego pragnie. Twoje przekonania wpływają na Twoje myśli. Twoje myśli wpływają na Twoje emocje. Twoje emocje wpływają na decyzje jakie podejmujesz. Twoje decyzje wpływają na to, jak wygląda Twoje życie. Prowadzę swoich klientów w nurcie Transformującej Obecności, którzy chcą zwiększyć swoją satysfakcję z pracy i życia - pogłębianiem samoświadomości, odkrywaniem i uwalnianiem potencjału, wewnętrznych zasobów, poszerzaniem perspektywy, zwiększeniem pewności siebie, przechodzeniem przez proces zmiany.

 

Jako Team Coach/Facylitator potrafię budować i utrzymywać relacje na różnych poziomach organizacji. Podnoszę również efektywność pracy grupowej - pomagam we współpracy i umiejętnie interweniuję, szczególnie w sytuacji potencjalnego konfliktu. Buduję energię i zapał w grupie, utrzymując odpowiednie tempo pracy. Potrafię zidentyfikować podobieństwa w członkach zespołu i budować podstawy do porozumienia - „budować mosty”. Poprawiam komunikację grupy, która ułatwia dochodzenie do wspólnych wniosków, znajdowanie ciekawych rozwiązań takich, które każdy uczestnik grupy akceptuje. Dbam o dobre relacje w grupie, co stanowi podstawę do naturalnego przekształcenia się grupy w prawdziwy zespół. 

 

Zapraszam Cię do spotkania w ramach gratisowej sesji konsultacyjnej w ramach której: 

  • porozmawiamy o Twoich potrzebach odnośnie zmiany i rozwoju,

  • chętnie poznam Cię bliżej,

  • poznasz lepiej mnie i moje sposoby pracy jako coacha,

  • zbierzesz informacje niezbędne do podjęcia decyzji o ewentualnej współpracy ze mną.

 

Wybierz swój termin klikając w link: https://calendly.com/renatagibas/60min