Jesteśmy Akredytowanym Partnerem 

Centrum Transformującej Obecności, z siedzibą w Newburyport, Massachusetts, USA, to globalne środowisko odkryć, uczenia się, rozwoju i transformacji, wspierające liderów, trenerów i ludzi zaangażowanych w dokonywanie zmian w dzisiejszym złożonym i szybko zmieniającym się świecie.

Posłuchaj podkastu w którym Dariusz Niedzieski w Przestrzeniach Coachingu rozmawia z Joanną Marią Zawadą o tym czym jest Transformująca Obecność.

Obecność, która transformuje...

Transformująca Obecność to nowatorski program rozwojowy dla przedsiębiorców, liderów, menedżerów, wizjonerów, nauczycieli, urzędników państwowych, polityków, coachów i każdego, kto chce zmieniać świat. 

Transformująca Obecność

Alan Seale i Centrum Transformującej Obecności.

 
Alan Seale jest inspirującym mówcą, prekursorem w dziedzinie transformacji, nauczycielem i mentorem dla liderów oraz trenerów biznesowych na całym świecie, a także założycielem i dyrektorem The Center for Transformational Presence. Absolwenci jego programów pochodzą z ponad trzydziestu krajów, a książki jego autorstwa przetłumaczono na siedem języków. Według Alana musimy wyjść poza przyjętą wiedzę i metody badawcze, nauczyć się korzystać z bardziej intuicyjnych i kreatywnych podejść opartych na ciekawości i procesie odkrywania, łączyć wiedzę płynącą z głowy i intuicję płynącą z serca.

 

Co jeśli nauczymy się być bardziej obecni, czuć energię ludzi, sytuacji, potencjału, aby słuchać i odkrywać kolejne potrzebne kroki? Co jeśli przyzwyczaimy się do faktu, że nie dysponujemy wszystkimi odpowiedziami, więcej co jeśli przywykniemy, że nie znamy nawet pytań, które tych odpowiedzi wymagają? Takie podejście wymaga ciekawości i kreatywności, bycia w procesie odkrywania bez założeń, co do tego , co ma się pojawić na końcu, jednocześnie ufając, że otrzymamy sygnały do tego by wykonać kolejny krok.  Wymaga to stworzenia środowiska, w którym możemy bezpiecznie eksperymentować, popełniać błędy, uznać, że coś poszło nie tak i gdzie możemy czuć się bezpiecznie takimi jakimi jesteśmy. Musimy mieć świadomość i zrozumienie wzajemnego połączenia wszystkiego i wszystkich wokół nas. Podejście Transformującej Obecności odnosi się do tego.

 

Zobacz wywiad, w który Joanna Maria Zawada i Patryk Lange rozmawiali z Alanem o Transformującej Obecności.

Skupienie, uważność, świadomość, połączenie ze sobą i światem, które dają intuicyjne wglądy, które przenikają nas i otaczającą rzeczywistość. Transformująca Obecność posługuje się językiem potencjału i możliwości, doświadczania i odczuwania, nieograniczoności czasu i przestrzeni. Pozwala uczyć się z tego co było i odkrywać to co się wyłania. Poprzez empatię, otwartość serca i moc instynktu, pozwala doświadczać informacji do jakich nie ma dostępu sam intelektualny umysł. To najprostsze i jednocześnie najbardziej wymagające podejście zaprasza nas do pokory bycia uczniem, podążającym za mistrzem jakim jest nieograniczony Potencjał Życia.

Email

Bądźmy w kontakcie

Facebook grupa
e-mail
Facebook
Youtube
Instytut Transformującej Obecności
.
16 lipca 2024

Created by 

Copyrights © 2022 ITO. All Rights Reserved.

Linki

Najnowsze wpisy

Zapisz się do naszego newslettera

ITO - Instytut Transformującej Obecności

 

Blue way up Patryk Lange, 

Rynek Główny 34/15, 31-010 Kraków

 

Email: info@transformujacaobecnosc.pl

Telefon: + 48 601 959 519

Youtube
Facebook grupa
Facebook
Instytut Transformującej Obecności