.

Created by 

Copyrights © 2022 ITO. All Rights Reserved.

Linki

Najnowsze wpisy

Zapisz się do naszego newslettera

ITO - Instytut Transformującej Obecności

 

Blue way up Patryk Lange, 

Rynek Główny 34/15, 31-010 Kraków

 

Email: info@transformujacaobecnosc.pl

Telefon: + 48 601 959 519

Youtube
Facebook grupa
Facebook
Instytut Transformującej Obecności

Email

Bądźmy w kontakcie

Facebook grupa
e-mail
Facebook
Youtube
Instytut Transformującej Obecności

Zobacz też...

04 października 2023
Jak rozumieć inspiracje płynące z Transformującej Obecności? Na czym polega tworzenie programów inspirowanych tym nurtem? Czym i dla kogo jest
15 września 2023
W tym odcinku Podcastu ITO, rozmawiamy z Bartłomiejem Brachem o poczuciu sensu w pracy i w życiu. O historiach które
18 czerwca 2023
Zapraszamy na kolejny odcinek Podcastu ITO w którym Marta i Patryk rozmawiają z Anią Zarudzką o tym co to jest
05 czerwca 2023
W tym odcinku zapraszamy do pobycia w ciszy, praktykując uważność oddechu oraz pytań Transformującej Obecności, które zapraszają do mądrości.
04 czerwca 2023
Cztery poziomy zaangażowania to jedna z podstawowych koncepcji nurtu Transformującej Obecności. Umożliwia transformację  perspektywy dramatu na perspektywę możliwości. Metoda ta,
Podcast ITO #9 | Pomiędzy sensem a bezsensem pracy
15 września 2023

W tym odcinku Podcastu ITO, rozmawiamy z Bartłomiejem Brachem o poczuciu sensu w pracy i w życiu. O historiach które zapraszają do poszukiwania sensu albo do tego żeby sens odnalazł nas. Rozmawiamy także o tym jak tworzyć sensowne środowisko pracy.

 

Tematy tego odcinka to:

  • Jak poczucie sensu wpływa na nas i nasze życie.
  • Gdzie szukać sensu i jak otworzyć się na to aby sens znalazł nas.
  • Jak rozumieć poczucie sensu pracy. Jak tworzyć sensowne firmy i sensowne miejsca pracy.

 

Bartłomiej Brach - doktor nauk o zarządzaniu. Bada nowe problemy zarządzania - zmiany motywacji pracowników, transformacje czasu i miejsca pracy oraz pozabiznesowe cele firm. Doradza firmom, które chcą się zmienić. Na przykład lepiej dopasować oferty pracy do potrzeb kandydatów, nazwać wartości i cele strategiczne albo wzmocnić pozytywny wpływ firmy na pracowników. Największy sens ma dla Niego praca z polskimi przedsiębiorstwami prywatnymi. Współpracował z CD PROJEKT, x-kom czy Diagnostyka.


Codziennie na swoim profilu LinkedIn dzieli się wiedzą o tym, jak pracować i zarządzać, żeby praca miała sens. Wybiera najnowsze i najbardziej niespodziewane wyniki badań naukowych, które opisuje w przystępny sposób. 

 

Bartek jest również autorem książki "Pomiędzy sensem a bezsensem pracy" w której pisze o tym, jak  cienka jest granica między pasją i zaangażowaniem a cynizmem i brakiem motywacji. To przestroga dla wszystkich, którzy zajmują się organizacją pracy na poziomie menedżerskim, i recepta, jak stale utrzymywać w zespole zaangażowanie.