Email

Bądźmy w kontakcie

Facebook grupa
e-mail
Facebook
Youtube
Instytut Transformującej Obecności

To przedstrzeń przyjazna ludziom i doświadczaniu Transformującej Obecności. Poprzez Iskry staramy się poruszać tematy dotyczące życia i tworzyć warunki do tego, aby każdy mógł je transformować w sobie w kierunku większego i pełniejszego potencjału. Dołącz do nas aby zanurzyć się w Transformującej Obecności i odkryć to co jest dla Ciebie ważne i cenne.

Rejestracja

Czym jest Iskra Transformującej Obecności? 

Anna Kania - Pasjonatka Transformującej Obecności, uwalniająca autentyczność i rozświetlająca prawdę. Coach akredytowany w Izbie Coachingu, Team Coach, psycholog, trener, specjalista ds. rozwoju.

 

Pełniąc, jak każdy z nas, wiele różnych ról, aktualnie mocno czuje, że w każdej z nich jestem przede wszystkim kobietą, która wytrwale każdego dnia uczy się być w swoim życiu i w relacjach świadomie i prawdziwie sobą, w pełnej obecności i uważności na to, co przynosi kolejny dzień.

 

Od 14 lat pracuje z ludźmi, w tym ponad 9 lat spędziła w obszarze Zarządzania Zasobami Ludzkimi (Human Resources) pracując w globalnych korporacjach z branży IT i automotive. Coachingiem zajmuje się od 2016 r. Od kilku dobrych lat jest w nieustannym procesie własnego samorozwoju, co osobiście uwielbia i czerpiąc z różnych inspiracji towarzyszy swoim klientom w tym, co dla nich ważne.

 

Krąg Słuchania (listening circle) jest dla niej żywym przykładem tego, jak wiele daje nam obecność, bycie ze sobą, wsłuchiwanie się w siebie i w innych oraz dzielenie się tym, co w nas prawdziwe, żywe, autentyczne. Jak jedna godzina spędzona razem w gronie mniej lub bardziej znanych osób tworzy przestrzeń dla realnych zmian, daje jasność, oddech, a czasami pozwala spotkać się z tym, co trudne, niewygodne i spychane na dalszy plan.

Jo Boniszewski - coach, trenerka, facylitatorka i autorka książki „Thrive in turbulent times” (Rozkwitaj w burzliwych czasach). 
Doświadczona trenerka transformacji i przywództwa, pomagającym jednostkom, zespołom i organizacjom stać się takimi liderami, jakimi chcą być. Więcej o Jo znajdziesz na naszym blogu.

Musimy pozbyć się życia, jakie zaplanowaliśmy
aby mieć życie, które na nas czeka.

~Joseph Campbell

 

 

"Żyj w swoim tempie" to tytuł zimowego spotkania „Iskry”, na które wszystkich serdecznie zapraszamy. Wydarzenie, organizowane przez Instytut Transformujacej Obecności, odbędzie się 16 grudnia w godzinach 14:00-15:30. Naszym gościem będzie wspaniała Jo Boniszewski, coach, trenerka, facylitatorka i autorka książki „Thrive in turbulent times” (Rozkwitaj w burzliwych czasach). Częścią programu będą też ćwiczenia w duchu transformującej obecności dzięki, którym odkryjemy różne aspekty odczuwania czasu i życia w czasie, odnajdując w tym doświadczeniu swoje własne, właściwe tempo. Wreszcie na koniec podzielimy się naszymi odkryciami poprzez zamykający krąg słuchania, tym samym wysyłając iskrę transformacji prosto w potrzebujący jej świat. Zapraszamy.

Gość

Żyj w swoim tempie...

bezpłatnie

online, zoom

16.12.2022, g. 14:30 - 16:00

ZAPISZ SIĘ

ZAPISZ SIĘ

16 grudnia 2022, godz. 14:30 - 16:00, on-line 

Iskra Transformującej Obecności

.

Created by 

Copyrights © 2022 ITO. All Rights Reserved.

Linki

Najnowsze wpisy

Zapisz się do naszego newslettera

ITO - Instytut Transformującej Obecności

 

Blue way up Patryk Lange, 

Rynek Główny 34/15, 31-010 Kraków

 

Email: info@transformujacaobecnosc.pl

Telefon: + 48 601 959 519

Youtube
Facebook grupa
Facebook
Instytut Transformującej Obecności