.

Created by 

Copyrights © 2022 ITO. All Rights Reserved.

Linki

Najnowsze wpisy

Zapisz się do naszego newslettera

ITO - Instytut Transformującej Obecności

 

Blue way up Patryk Lange, 

Rynek Główny 34/15, 31-010 Kraków

 

Email: info@transformujacaobecnosc.pl

Telefon: + 48 601 959 519

Youtube
Facebook grupa
Facebook
Instytut Transformującej Obecności

Email

Bądźmy w kontakcie

Facebook grupa
e-mail
Facebook
Youtube
Instytut Transformującej Obecności

Zobacz też...

04 października 2023
Jak rozumieć inspiracje płynące z Transformującej Obecności? Na czym polega tworzenie programów inspirowanych tym nurtem? Czym i dla kogo jest
15 września 2023
W tym odcinku Podcastu ITO, rozmawiamy z Bartłomiejem Brachem o poczuciu sensu w pracy i w życiu. O historiach które
18 czerwca 2023
Zapraszamy na kolejny odcinek Podcastu ITO w którym Marta i Patryk rozmawiają z Anią Zarudzką o tym co to jest
05 czerwca 2023
W tym odcinku zapraszamy do pobycia w ciszy, praktykując uważność oddechu oraz pytań Transformującej Obecności, które zapraszają do mądrości.
04 czerwca 2023
Cztery poziomy zaangażowania to jedna z podstawowych koncepcji nurtu Transformującej Obecności. Umożliwia transformację  perspektywy dramatu na perspektywę możliwości. Metoda ta,
4 poziomy zaangażowania w przywództwie
04 czerwca 2023

Cztery poziomy zaangażowania to jedna z podstawowych koncepcji nurtu Transformującej Obecności. Umożliwia transformację  perspektywy dramatu na perspektywę możliwości. Metoda ta, która jest przełożeniem na praktykę zasad, które mówią o ty, że świat jest matrycą relacji, oraz że energii nie da się stworzyć ani zniszczyć, można ją tylko przetransformować.

 

Cztery poziomy zaangażowania to cztery typy relacji i działań jakie wynikają z tego w jaki sposób współtworzymy sytuacje, projekty czy przedsięwzięcia. Dotyczy to każdego kontekstu życia. Pewne powiedzenie mówi, że dramat to szansa i możliwość w przebraniu. Kreatywna praca z sytuacją, to podróż przez jej przez warstwy do wnętrza, do esencji, do sedna. Aby to było możliwe potrzebna jest odwaga i obecność a jeszcze wcześniej uważność i koncentracja. To sposób pracy, który doskonale wspiera zarządzanie i przywództwo. W zależności jak patrzymy, przez jaką perspektywę, tak widzimy swoją rolę i to co nas otacza.

 

Zapraszamy serdecznie do obejrzenia nagrania webinaru, na którym przedstawiamy koncepcję czterech poziomów zaangażowania w przywództwie.  W trakcie spotkania rozmawiamy o tym w jaki sposób ta metoda może wspierać nas na drodze do skutecznego i inspirującego przywództwa. W praktyce przetransformujemy poziom dramatu do poziomu potencjału i możliwości w codziennej pracy, w kontekście przywództwa i zarządzania.