Email

Bądźmy w kontakcie

Facebook grupa
e-mail
Facebook
Youtube
Instytut Transformującej Obecności

Patryk Lange - Inicjator i współtwórca Instytutu Transformującej Obecności. Certyfikowany Coach Transformującej Obecności, trener i lider Transformującej Obecności, coach PCC. Ekspert w rozwoju przywództwa u zarządzających inżynierów.

Rejestracja

Anna Kania - Pasjonatka Transformującej Obecności, uwalniająca autentyczność i rozświetlająca prawdę. Coach akredytowany w Izbie Coachingu, Team Coach, psycholog, trener, specjalista ds. rozwoju.

 

Pełniąc, jak każdy z nas, wiele różnych ról, aktualnie mocno czuje, że w każdej z nich jestem przede wszystkim kobietą, która wytrwale każdego dnia uczy się być w swoim życiu i w relacjach świadomie i prawdziwie sobą, w pełnej obecności i uważności na to, co przynosi kolejny dzień.

 

Od 14 lat pracuje z ludźmi, w tym ponad 9 lat spędziła w obszarze Zarządzania Zasobami Ludzkimi (Human Resources) pracując w globalnych korporacjach z branży IT i automotive. Coachingiem zajmuje się od 2016 r. Od kilku dobrych lat jest w nieustannym procesie własnego samorozwoju, co osobiście uwielbia i czerpiąc z różnych inspiracji towarzyszy swoim klientom w tym, co dla nich ważne.

 

Krąg Słuchania (listening circle) jest dla niej żywym przykładem tego, jak wiele daje nam obecność, bycie ze sobą, wsłuchiwanie się w siebie i w innych oraz dzielenie się tym, co w nas prawdziwe, żywe, autentyczne. Jak jedna godzina spędzona razem w gronie mniej lub bardziej znanych osób tworzy przestrzeń dla realnych zmian, daje jasność, oddech, a czasami pozwala spotkać się z tym, co trudne, niewygodne i spychane na dalszy plan.

Joanna Maria - Zawada - Inicjatorka Transformującej Obecności w Polsce, współtwórczyni Instytutu. Certyfikowana Coach Transformującej Obecności, trenerka i liderka Transformującej Obecności, coach MCC. Ekspertka od coachingu zespołowego i głębokiej transformacji.

Cztery poziomy zaangażowania to jedna z podstawowych koncepcji nurtu Transformującej Obecności. Umożliwia transformację  perspektywy dramatu na perspektywę możliwości. Metoda ta, która jest przełożeniem na praktykę zasad, które mówią o ty, że świat jest matrycą relacji, oraz że energii nie da się stworzyć ani zniszczyć, można ją tylko przetransformować.

 

Cztery poziomy zaangażowania to cztery typy relacji i działań jakie wynikają z tego w jaki sposób współtworzymy sytuacje, projekty czy przedsięwzięcia. Dotyczy to każdego kontekstu życia. Pewne powiedzenie mówi, że dramat to szansa i możliwość w przebraniu. Kreatywna praca z sytuacją, to podróż przez jej przez warstwy do wnętrza, do esencji, do sedna. Aby to było możliwe potrzebna jest odwaga i obecność a jeszcze wcześniej uważność i koncentracja. To sposób pracy, który doskonale wspiera zarządzanie i przywództwo. W zależności jak patrzymy, przez jaką perspektywę, tak widzimy swoją rolę i to co nas otacza.

 

Zapraszamy serdecznie na spotkanie on-line dotyczące czterech poziomów zaangażowania w przywództwie.  W trakcie spotkania zastanowimy się w jaki sposób ta metoda może wspierać nas na drodze do skutecznego i inspirującego przywództwa. Dowiemy się, jak pracować i transformować poziom dramatu do poziomu potencjału i możliwości w codziennej pracy, w kontekście przywództwa i zarządzania. 

Prowadzący

4 poziomy zaangażowania w przywództwie

bezpłatnie

online, zoom

22.05.2023, g. 18:00 - 19:00

ZAPISZ SIĘ

ZAPISZ SIĘ

22 maja 2023, godz. 18:00 - 19:00, on-line 

4 poziomy zaangażowania w przywództwie

Wprowadzenie do Transformującej Obecności

.

Created by 

Copyrights © 2022 ITO. All Rights Reserved.

Linki

Najnowsze wpisy

Zapisz się do naszego newslettera

ITO - Instytut Transformującej Obecności

 

Blue way up Patryk Lange, 

Rynek Główny 34/15, 31-010 Kraków

 

Email: info@transformujacaobecnosc.pl

Telefon: + 48 601 959 519

Youtube
Facebook grupa
Facebook
Instytut Transformującej Obecności