Email

Bądźmy w kontakcie

Facebook grupa
e-mail
Facebook
Youtube
Instytut Transformującej Obecności

Patryk Lange - Inicjator i współtwórca Instytutu Transformującej Obecności. Certyfikowany Coach Transformującej Obecności, trener i lider Transformującej Obecności, coach PCC. Ekspert w rozwoju przywództwa u zarządzających inżynierów.

Rejestracja

Anna Kania - Pasjonatka Transformującej Obecności, uwalniająca autentyczność i rozświetlająca prawdę. Coach akredytowany w Izbie Coachingu, Team Coach, psycholog, trener, specjalista ds. rozwoju.

 

Pełniąc, jak każdy z nas, wiele różnych ról, aktualnie mocno czuje, że w każdej z nich jestem przede wszystkim kobietą, która wytrwale każdego dnia uczy się być w swoim życiu i w relacjach świadomie i prawdziwie sobą, w pełnej obecności i uważności na to, co przynosi kolejny dzień.

 

Od 14 lat pracuje z ludźmi, w tym ponad 9 lat spędziła w obszarze Zarządzania Zasobami Ludzkimi (Human Resources) pracując w globalnych korporacjach z branży IT i automotive. Coachingiem zajmuje się od 2016 r. Od kilku dobrych lat jest w nieustannym procesie własnego samorozwoju, co osobiście uwielbia i czerpiąc z różnych inspiracji towarzyszy swoim klientom w tym, co dla nich ważne.

 

Krąg Słuchania (listening circle) jest dla niej żywym przykładem tego, jak wiele daje nam obecność, bycie ze sobą, wsłuchiwanie się w siebie i w innych oraz dzielenie się tym, co w nas prawdziwe, żywe, autentyczne. Jak jedna godzina spędzona razem w gronie mniej lub bardziej znanych osób tworzy przestrzeń dla realnych zmian, daje jasność, oddech, a czasami pozwala spotkać się z tym, co trudne, niewygodne i spychane na dalszy plan.

Joanna Maria - Zawada - Inicjatorka Transformującej Obecności w Polsce, współtwórczyni Instytutu. Certyfikowana Coach Transformującej Obecności, trenerka i liderka Transformującej Obecności, coach MCC. Ekspertka od coachingu zespołowego i głębokiej transformacji.

  • Otwarcie spotkania

  • Skomplikowany czy złożony a może taki i taki? - kluczowe rozróżnienie w dzisiejszym świecie

  • 4 archetypy przywództwa i praca z perspektywami, które wnoszą

  • Ćwiczenie z realnym przypadkiem

  • Sesja pytań i odpowiedzi

  • Informacje i zaproszenia

Tematy spotkania.

Czy możliwe jest osiągniecie sukcesu bez planu? Wiele osób nawykowo odpowie, że nie. Plan trzeba mieć! Najlepiej od początku do końca podróży. Co jeżeli jednak nasza droga do sukcesu wiedzie przez rzeczywistość, która nie dość, że jest niejednoznaczna to jeszcze ciągle się zmienia? W takim przypadku tradycyjne tworzenie planów jest jak zaklinanie rzeczywistości lub poszukiwanie odpowiedzi w szklanej kuli. Tymczasem, życie stale nas zaprasza do działania, ukazuje możliwości i potencjał, o którym często nie mamy pojęcia, dopóki nie odważymy się zrobić pierwszego kroku. I to właśnie planowanie oparte o wyczucie pierwszego a potem kolejnych kroków jest podstawą przywództwa w nurcie Transformującej Obecności.

 

Chcesz dowiedzieć się więcej o tej metodzie a nawet filozofii życia i przywództwa? Dołącz do spotkania on-line, które dla Ciebie przygotowaliśmy. Coraz więcej przedsięwzięć ma naturę zmiennych, złożonych i niejednoznacznych. Podejście do zarządzania, decydowania i przywództwa w nurcie Transformującej Obecności wyposaży Cię w niezbędną wiedzę i narzędzia do poruszania się w naszym nowoczesnym i pełnym wyzwań świecie.

Prowadzący

Kiedy planowanie nie działa?

bezpłatnie

online, zoom

24.04.2024, g. 18:30 - 19:45

ZAPISZ SIĘ

ZAPISZ SIĘ

24 kwietnia 2024, godz. 18:30 - 19:45, on-line 

Przywództwo i podejmowanie decyzji w złożonej rzeczywistości.

Kiedy planowanie nie działa?

.

Created by 

Copyrights © 2022 ITO. All Rights Reserved.

Linki

Najnowsze wpisy

Zapisz się do naszego newslettera

ITO - Instytut Transformującej Obecności

 

Blue way up Patryk Lange, 

Rynek Główny 34/15, 31-010 Kraków

 

Email: info@transformujacaobecnosc.pl

Telefon: + 48 601 959 519

Youtube
Facebook grupa
Facebook
Instytut Transformującej Obecności