Email

Bądźmy w kontakcie

Facebook grupa
e-mail
Facebook
Youtube
Instytut Transformującej Obecności

Patryk Lange - Inicjator i współtwórca Instytutu Transformującej Obecności. Certyfikowany Coach Transformującej Obecności, trener i lider Transformującej Obecności, coach PCC. Ekspert w rozwoju przywództwa u zarządzających inżynierów.

Rejestracja

Anna Kania - Pasjonatka Transformującej Obecności, uwalniająca autentyczność i rozświetlająca prawdę. Coach akredytowany w Izbie Coachingu, Team Coach, psycholog, trener, specjalista ds. rozwoju.

 

Pełniąc, jak każdy z nas, wiele różnych ról, aktualnie mocno czuje, że w każdej z nich jestem przede wszystkim kobietą, która wytrwale każdego dnia uczy się być w swoim życiu i w relacjach świadomie i prawdziwie sobą, w pełnej obecności i uważności na to, co przynosi kolejny dzień.

 

Od 14 lat pracuje z ludźmi, w tym ponad 9 lat spędziła w obszarze Zarządzania Zasobami Ludzkimi (Human Resources) pracując w globalnych korporacjach z branży IT i automotive. Coachingiem zajmuje się od 2016 r. Od kilku dobrych lat jest w nieustannym procesie własnego samorozwoju, co osobiście uwielbia i czerpiąc z różnych inspiracji towarzyszy swoim klientom w tym, co dla nich ważne.

 

Krąg Słuchania (listening circle) jest dla niej żywym przykładem tego, jak wiele daje nam obecność, bycie ze sobą, wsłuchiwanie się w siebie i w innych oraz dzielenie się tym, co w nas prawdziwe, żywe, autentyczne. Jak jedna godzina spędzona razem w gronie mniej lub bardziej znanych osób tworzy przestrzeń dla realnych zmian, daje jasność, oddech, a czasami pozwala spotkać się z tym, co trudne, niewygodne i spychane na dalszy plan.

Joanna Maria - Zawada - Inicjatorka Transformującej Obecności w Polsce, współtwórczyni Instytutu. Certyfikowana Coach Transformującej Obecności, trenerka i liderka Transformującej Obecności, coach MCC. Ekspertka od coachingu zespołowego i głębokiej transformacji.

Podejmowanie decyzji w złożonych zagadnieniach stanowi duże wyzwanie dla wielu osób i organizacji. Często takie problemy charakteryzują się wielością czynników, niepewnością, zmiennością oraz trudnościami w przewidywaniu skutków podjętych działań. Podejmowanie decyzji w takich warunkach wymaga zastosowania specjalnych narzędzi i metod, które pozwalają na efektywne poradzenie sobie z tą trudną sytuacją. W tym kontekście Cynefin Framework stanowi wartościowe narzędzie, które umożliwia lepsze zrozumienie złożonych zagadnień oraz skuteczne podejmowanie decyzji w różnych kontekstach i sytuacjach. 

 

Zapraszamy serdecznie na spotkanie poświęcone podejmowaniu decyzji z wykorzystaniem Cynefin Framework, który odbędzie się już niebawem. Cynefin Framework to narzędzie opracowane przez Davida J. Snowdena, które pomaga w radzeniu sobie z trudnymi i złożonymi problemami oraz podejmowaniu decyzji. W trakcie naszego webinaru zaprezentujemy Wam, jak to narzędzie działa i jak można je wykorzystać w praktyce.

 

Podczas spotkania porozmawiamy o i sprawdzimy w praktyce:

  • Co to jest Cynefin Framework i jak działa?
  • Jakie rodzaje problemów można rozwiązać z pomocą Cynefin Framework?
  • Jak stosować Cynefin Framework w praktyce i podejmować decyzje?

Prowadzący

Podejmowanie decyzji z Cynefin Framework

bezpłatnie

online, zoom

27.03.2023, g. 18:00 - 19:00

ZAPISZ SIĘ

ZAPISZ SIĘ

27 marca 2023, godz. 18:00 - 19:00, on-line 

Wprowadzenie do Transformującej Obecności

.

Created by 

Copyrights © 2022 ITO. All Rights Reserved.

Linki
Najnowsze wpisy
Zapisz się do naszego newslettera

ITO - Instytut Transformującej Obecności

 

Blue way up Patryk Lange, 

Rynek Główny 34/15, 31-010 Kraków

 

Email: info@transformujacaobecnosc.pl

Telefon: + 48 601 959 519

Youtube
Facebook grupa
Facebook
Instytut Transformującej Obecności