Email

Bądźmy w kontakcie

Facebook grupa
e-mail
Facebook
Youtube
Instytut Transformującej Obecności

Patryk Lange - Inicjator i współtwórca Instytutu Transformującej Obecności. Certyfikowany Coach Transformującej Obecności, trener i lider Transformującej Obecności, coach PCC. Ekspert w rozwoju przywództwa u zarządzających inżynierów.

Rejestracja

Anna Kania - Pasjonatka Transformującej Obecności, uwalniająca autentyczność i rozświetlająca prawdę. Coach akredytowany w Izbie Coachingu, Team Coach, psycholog, trener, specjalista ds. rozwoju.

 

Pełniąc, jak każdy z nas, wiele różnych ról, aktualnie mocno czuje, że w każdej z nich jestem przede wszystkim kobietą, która wytrwale każdego dnia uczy się być w swoim życiu i w relacjach świadomie i prawdziwie sobą, w pełnej obecności i uważności na to, co przynosi kolejny dzień.

 

Od 14 lat pracuje z ludźmi, w tym ponad 9 lat spędziła w obszarze Zarządzania Zasobami Ludzkimi (Human Resources) pracując w globalnych korporacjach z branży IT i automotive. Coachingiem zajmuje się od 2016 r. Od kilku dobrych lat jest w nieustannym procesie własnego samorozwoju, co osobiście uwielbia i czerpiąc z różnych inspiracji towarzyszy swoim klientom w tym, co dla nich ważne.

 

Krąg Słuchania (listening circle) jest dla niej żywym przykładem tego, jak wiele daje nam obecność, bycie ze sobą, wsłuchiwanie się w siebie i w innych oraz dzielenie się tym, co w nas prawdziwe, żywe, autentyczne. Jak jedna godzina spędzona razem w gronie mniej lub bardziej znanych osób tworzy przestrzeń dla realnych zmian, daje jasność, oddech, a czasami pozwala spotkać się z tym, co trudne, niewygodne i spychane na dalszy plan.

Joanna Maria - Zawada - Inicjatorka Transformującej Obecności w Polsce, współtwórczyni Instytutu. Certyfikowana Coach Transformującej Obecności, trenerka i liderka Transformującej Obecności, coach MCC. Ekspertka od coachingu zespołowego i głębokiej transformacji.

  • Otwarcie spotkania

  • Wprowadzenie do Procesu Manifestacji

  • Ćwiczenia i doświadczenia z etapów Procesu

  • Sesja pytań i odpowiedzi

  • Informacje i zaproszenia

Przebieg spotkania.

Manifestacja to sztuka łączenia potencjału, intencji, myśli, przekonań, zaangażowania, decyzji i działania. Jej efektem jest wcielanie w życie projektów i przedsięwzięć w zgodzie i w partnerstwie z potencjałem i możliwościami jakie w obie skrywają.  Podstawą tego procesu jest wewnętrzny proces transformacji połączony z zewnętrznymi działaniami i osiągnięciami. 

 

W Procesie Manifestacji wykraczamy poza siłowanie się z rzeczywistością w celu otrzymania zamierzonych efektów. W to miejsce uczymy się jak dostrajać się do energii i potencjału projektu lub przedięwzięcia, po to aby coś mogło i chciało się wydarzyć. Kiedy Twoje intencje, myśli, przekonania, decyzje i działania są całkowicie ze sobą zgodne i z potencjałem przedsięwzięcia, zaczynasz przyciągać ludzi, zdarzenia i rzeczy, które będą wspierać Twoje dążenie.

 

Zainspirowany starożytnym Kołem Medycyny, Alan Seale stworzył Proces Manifestacji, dynamiczny i synergiczny proces wspierający osiąganie celów, przekształcania marzeń w rzeczywistość, tworzenia wizji, podejmowania decyzji i ułatwiania przełomów.

 

W trakcie tego spotkania chcemy przedstawić Wam kroki Procersu Manifestacji w nurcie Transformującej Obecności. Co ważniejsze, chcemy stworzyć warunki do doświadcznia etapów tego Procesu w formie doświadczenia i pracy z jakimś realnym projektem.

Prowadzący

Czym jest Proces Manifestacji?

bezpłatnie

online, zoom

27.06.2024, g. 19:00 - 20:15

ZAPISZ SIĘ

ZAPISZ SIĘ

27 czerwca 2024, godz. 19:00 - 20:15, on-line 

Zarządzanie i prowadzenie projektów w nurcie Transformującej Obecności.

Proces Manifestacji

.
16 lipca 2024

Created by 

Copyrights © 2022 ITO. All Rights Reserved.

Linki

Najnowsze wpisy

Zapisz się do naszego newslettera

ITO - Instytut Transformującej Obecności

 

Blue way up Patryk Lange, 

Rynek Główny 34/15, 31-010 Kraków

 

Email: info@transformujacaobecnosc.pl

Telefon: + 48 601 959 519

Youtube
Facebook grupa
Facebook
Instytut Transformującej Obecności