Uważam, że to świetne szkolenie w wielu aspektach a najmocniejsze dwa to: poznawczy - dogłębne zrewidowanie swoich poglądów na swój temat i poznanie się na nowo oraz narzędziowy - świetne w prostocie narzędzia, gotowe do używania od razu po spotkaniu.

 

Kasia, coach i trener

Szkolenie Asi i Patryka prowadzone było z dużą uważnością i niezwykle profesjonalnie. Treści bardzo ciekawe i inspirujące. Sama przyjemność! Bardzo polecam.

 

Katarzyna Rutecka

Joasia i Patryk, to właściwi ludzie na właściwym miejscu! Polecam pracę z nimi z całego serca :)

 

Maja Wilk, terapeuta

Email

Bądźmy w kontakcie

Facebook grupa
e-mail
Facebook
Youtube
Instytut Transformującej Obecności
Twoje imię i nazwisko

Twój adres email

Twój numer telefonu

Hasło rabatowe

Wyrażam zgodę
Klikając poniższy przycisk "Wyślij", że przyjmuję do wiadomości, iż moje dane osobowe zawarte w tym formularzy będą przetwarzane przez Blue way up Patryk Lange, dla potrzeb niezbędnych do prowadzenia działań promocyjnym i organizacji wydarzeń i wyrażam zgodę na ich przetwarzanie w w/w zakresie zgodnie z polityką prywatności. Podstawę prawną przetwarzania moich danych osobowych stanowi art. 23 ust. 1 pkt 2 lub art. 27 ust. 2 pkt 2 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz.U. z 2002 r. Nr 101 poz. 926, ze zm.).

WYŚLIJ
WYŚLIJ
Twoje zgłoszenie zostało wysłane - dziękujemy!
Wypełnij niezbędne informacje...

Piękna przyroda i wspaniała kuchnia w sercu Małopolski

Miejsce Szkolenia

 

Nieprześnia 1, 40 km od Krakowa

Umysł poprzedza wszelkie doświadczenie...

Patryk Lange

 

Wierzę w ruch od wewnątrz do zewnątrz. Bardziej świadomy tego czym jestem w głębi swojego Umysłu, mogę żyć mądrzej a przede wszystkim spokojniej i w harmonii z Życiem.

Takie myślenie o funkcjonowaniu w Świecie, byciu jego częścią, zgłębiam i rozwijam od 2008 roku, od kiedy moją główną ścieżka rozwoju stał się Buddyzm. Od tego czasu nieprzerwanie praktykuję, jestem pod coraz większym wrażeniem prawdziwości i uniwersalności nauk, których podstawy powstały ponad 2500 lat temu. 

W swojej zawodowej roli bywam coachem i trenerem zapraszając i wspierając klientów do odważnej eksploracji swoich wewnętrznych światów, poznawania się w ten sposób, konfrontowania z tym co trudne i odkrywania tego co piękne i wpierające. Odwaga do bycia sobą i gotowość do poznawania prawdy o sobie, to kluczowe motywy mojej pracy. Wierzę, że z tego wynika szczera i partnerska relacja do Życia, którego jesteśmy częścią i które współtworzymy.

Zapraszam gorąco na spotkanie ze sobą w ramach warsztatu TPLC. Będzie to podróż wgłąb swojego wewnętrznego Świata, za pomocą obecności, uważności i szlachetnej prostoty w duchu koncepcji i narzędzi stworzonych przez Alana Seale.

 

Wyrusz z nami w podróż do Mądrości.

Uwalniam i przekraczam...

Joanna Maria Zawada

 

Jestem człowiekiem w podróży - rzeczywistej i metaforycznej. W ciągłym procesie uczenia się i rozwoju, przemierzania setek, tysięcy kilometrów, jako trener, coach lub jako uczeń.

Od ponad 13 lat, zainspirowana ko-aktywnym przywództwem Karen i Henry Kimsey House, podejściem Transformującej Obecności Alana Seala, Teorią U i dialogiem zainicjowanymi przez naukowców z MIT, a także mistycznymi ścieżkami duchowymi, różnej wielkości krokami stąpam po drodze odkrywania świadomości, obecności i dialogu.

Czy to łatwa droga? Z pewnością nie. Żyjemy w świecie „quick wins", używania siły i pigułek na wszystko, których skutki uboczne są często bardziej niebezpieczne niż sama przypadłość. Nie serwuję tabletek na sukces. Zabieram w podróż, która pozwoli zobaczyć coś więcej: przekroczyć to co przeszkadza i stworzyć interwencje, które służą i są trwałe.

Zapraszam na warsztat TPLC tych, którzy czują dreszcz ekscytacji na myśl o wyruszeniu w podróż. Głęboko nie znaczy ciężko - raczej prawdziwie. Cytując Josepha Cambella - „w jaskini odnajdziesz swój skarb” wierzę, że podróż tworzy bohatera. 

 

Zapraszam zatem do podróży.

40 punktów CCE

 

Akredytacja ICF

 

Udział w kursie pozwala uzyskać 40 punktów CCE (Continuing Coach Education), niezbędnych przy przedłużaniu akredytacji dla coachów w International Coaching Federation.

52 punkty ICF

Akredytacja ICF

 

Kurs pozwala uzyskać 52 akredytowane godziny szkoleniowe niezbędne do uzyskania lub przedłużenia akredytacji w ICF (ACSTH)

 

Im wcześniej tym lepiej

 

Cena

 

Early Bird (do 31.01.2025): 5900 zł

Standard: 6600 zł

 

Cena zawiera udział w szkoleniu prowadzonym przez dwójkę trenerów i certyfikat sygnowany przez Alana Seala - twórcę Transformującej Obecności.

 

Cena nie zawiera kosztów noclegu i wyżywienia.

Pięć dni warsztatów

 

Terminy

 

19 - 23 marca 2025

Ośrodek Nieprześnia 1, 40 km od Krakowa

Zastanowimy się nad jego znaczeniem i przedefiniujemy niektóre pojęcia.

Język

Nauczymy się tworzyć optymalne warunki do głębokiej, trwałej zmiany.

Warunki

Nauczymy się rozbudzać intuicję i zbierać informacje za jej pomocą.

Intuicja

Nauczymy się szybko docierać do sedna okoliczności by przyspieszyć głębokie zmiany w życiu Klientów.

Źródło

Poznamy narzędzia i przećwiczymy umiejętności coachingowe oparte na świadomości energii.

Energia

Poznamy podstawowe zasady i metody oparte na Transformującej Obecności.

Podstawy

Zapisy

Opinie uczestników

Prowadzący

Terminy i cena

Podczas kursu poznasz

Program kursu

 

  • Zapraszamy na 5 intensywnych dni, wypełnionych inspiracją, pracą, mocą i bliskością, podczas których poszerzysz wiedzę, poznasz metody i zdobędziesz doświadczenia umożliwiające głęboką i przemieniającą pracę z ludźmi.

  • Pracując metodyką Transformującej Obecności, umożliwiamy klientowi lub pracownikowi kontakt z jego autentycznością i poznanie siebie. Dzięki głębokiemu zrozumieniu własnej tożsamości i wyborów, stworzy okoliczności, w których możliwy jest ciągły rozwój i zmiana. 

  • Jako trenerzy pracujemy w głębokiej uważności, dostępności i praktyczności i takiego podejścia do klienta uczymy podczas tego warsztatu.  

  • Nauczymy się pracować się w przestrzeni, w której wszystkie myśli, emocje i sposób postrzegania są czystą energią. Doświadczymy wejścia w tę energię i dowiemy się jak z nią pracować. 

ZAPISUJĘ SIĘ

DOŁĄCZAM DO KURSU

Joanna Maria Zawada (MCC) i Patryk Lange (PCC) zapraszają na stworzony przez Alana Seale'a

5-dniowy kurs dla  COACHÓW, LIDERÓW i PRZEDSIĘBIORCÓW

 

Coaching i przywództwo oparte na Transformującej Obecności to uważne podejście do życia, przywództwa i biznesu.
Umożliwia dotarcie do sedna okoliczności i sytuacji, dostrzeżenie pojawiającego się potencjału, a w końcu wykorzystanie go do tworzenia nowych rozwiązań, wynikających z wyboru i pojawiających się możliwości.

Jesteś liderem lub przedsiębiorcą?

Dbasz o ludzi?

 

Transformująca Obecność umożliwi Ci poznanie prostych i skutecznych narzędzi, dzięki którym praca Twoja i Twojego zespołu będzie efektywniejsza i skuteczniejsza.

Jesteś coachem?

Pomagasz w zmianie?

 

Transformująca Obecność pozwoli Ci zadbać o to, aby Twoi Klienci osiągali głębokie i trwałe zmiany w swoim życiu.

ZAPISZ SIĘ

Bo głęboka zmiana w świecie zaczyna się od nas...

 19-23 marca 2025, Nieprześnia (40 km od Krakowa) 

Transformująca Obecność

w coachingu i przywództwie

.

Created by 

Copyrights © 2022 ITO. All Rights Reserved.

Linki

Najnowsze wpisy

Zapisz się do naszego newslettera

ITO - Instytut Transformującej Obecności

 

Blue way up Patryk Lange, 

Rynek Główny 34/15, 31-010 Kraków

 

Email: info@transformujacaobecnosc.pl

Telefon: + 48 601 959 519

Youtube
Facebook grupa
Facebook
Instytut Transformującej Obecności