Uważam, że to świetne szkolenie w wielu aspektach a najmocniejsze dwa to: poznawczy - dogłębne zrewidowanie swoich poglądów na swój temat i poznanie się na nowo oraz narzędziowy - świetne w prostocie narzędzia, gotowe do używania od razu po spotkaniu.

 

Kasia, coach i trener

Szkolenie Asi i Patryka prowadzone było z dużą uważnością i niezwykle profesjonalnie. Treści bardzo ciekawe i inspirujące. Sama przyjemność! Bardzo polecam.

 

Katarzyna Rutecka

Joasia i Patryk, to właściwi ludzie na właściwym miejscu! Polecam pracę z nimi z całego serca :)

 

Maja Wilk, terapeuta

Email

Bądźmy w kontakcie

Facebook grupa
e-mail
Facebook
Youtube
Instytut Transformującej Obecności
Twoje imię i nazwisko

Twój adres email

Twój numer telefonu

Hasło rabatowe

Wyrażam zgodę
Klikając poniższy przycisk "Wyślij", że przyjmuję do wiadomości, iż moje dane osobowe zawarte w tym formularzy będą przetwarzane przez Blue way up Patryk Lange, dla potrzeb niezbędnych do prowadzenia działań promocyjnym i organizacji wydarzeń i wyrażam zgodę na ich przetwarzanie w w/w zakresie zgodnie z polityką prywatności. Podstawę prawną przetwarzania moich danych osobowych stanowi art. 23 ust. 1 pkt 2 lub art. 27 ust. 2 pkt 2 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz.U. z 2002 r. Nr 101 poz. 926, ze zm.).

WYŚLIJ
WYŚLIJ
Twoje zgłoszenie zostało wysłane - dziękujemy!
Wypełnij niezbędne informacje...

Piękna przyroda i wspaniała kuchnia w sercu Małopolski

Miejsce Szkolenia

 

Nieprześnia 1, 40 km od Krakowa

Umysł poprzedza wszelkie doświadczenie...

Patryk Lange

 

Wierzę w ruch od wewnątrz do zewnątrz. Bardziej świadomy tego czym jestem w głębi swojego Umysłu, mogę żyć mądrzej a przede wszystkim spokojniej i w harmonii z Życiem.

Takie myślenie o funkcjonowaniu w Świecie, byciu jego częścią, zgłębiam i rozwijam od 2008 roku, od kiedy moją główną ścieżka rozwoju stał się Buddyzm. Od tego czasu nieprzerwanie praktykuję, jestem pod coraz większym wrażeniem prawdziwości i uniwersalności nauk, których podstawy powstały ponad 2500 lat temu. 

W swojej zawodowej roli bywam coachem i trenerem zapraszając i wspierając klientów do odważnej eksploracji swoich wewnętrznych światów, poznawania się w ten sposób, konfrontowania z tym co trudne i odkrywania tego co piękne i wpierające. Odwaga do bycia sobą i gotowość do poznawania prawdy o sobie, to kluczowe motywy mojej pracy. Wierzę, że z tego wynika szczera i partnerska relacja do Życia, którego jesteśmy częścią i które współtworzymy.

Zapraszam gorąco na spotkanie ze sobą w ramach warsztatu TPLC. Będzie to podróż wgłąb swojego wewnętrznego Świata, za pomocą obecności, uważności i szlachetnej prostoty w duchu koncepcji i narzędzi stworzonych przez Alana Seale.

 

Wyrusz z nami w podróż do Mądrości.

Uwalniam i przekraczam...

Joanna Maria Zawada

 

Jestem człowiekiem w podróży - rzeczywistej i metaforycznej. W ciągłym procesie uczenia się i rozwoju, przemierzania setek, tysięcy kilometrów, jako trener, coach lub jako uczeń.

Od ponad 13 lat, zainspirowana ko-aktywnym przywództwem Karen i Henry Kimsey House, podejściem Transformującej Obecności Alana Seala, Teorią U i dialogiem zainicjowanymi przez naukowców z MIT, a także mistycznymi ścieżkami duchowymi, różnej wielkości krokami stąpam po drodze odkrywania świadomości, obecności i dialogu.

Czy to łatwa droga? Z pewnością nie. Żyjemy w świecie „quick wins", używania siły i pigułek na wszystko, których skutki uboczne są często bardziej niebezpieczne niż sama przypadłość. Nie serwuję tabletek na sukces. Zabieram w podróż, która pozwoli zobaczyć coś więcej: przekroczyć to co przeszkadza i stworzyć interwencje, które służą i są trwałe.

Zapraszam na warsztat TPLC tych, którzy czują dreszcz ekscytacji na myśl o wyruszeniu w podróż. Głęboko nie znaczy ciężko - raczej prawdziwie. Cytując Josepha Cambella - „w jaskini odnajdziesz swój skarb” wierzę, że podróż tworzy bohatera. 

 

Zapraszam zatem do podróży.

52 punkty ICF

Akredytacja ICF

 

Kurs pozwala uzyskać 52 akredytowane godziny szkoleniowe niezbędne do uzyskania lub przedłużenia akredytacji w ICF (ACSTH)

 

Im wcześniej tym lepiej

 

Cena

 

Early Bird (do 31.08.2024): 3800 zł netto

Standard: 4400 zł netto

 

Cena zawiera udział w szkoleniu prowadzonym przez dwójkę trenerów i certyfikat sygnowany przez Alana Seala - twórcę Transformującej Obecności.

 

Cena nie zawiera kosztów noclegu i wyżywienia.

4 dni, stacjonarnie

 

Terminy

 

23 - 26 września 2024

Ośrodek Nieprześnia 1, 40 km od Krakowa

Wzmocnij pozytywny wpływ

Dziedzictwo

Dostrój się do Mądrości i Intuicji

Poddanie

Stwórz adekwatny plan działania

Działanie

Połącz się z osobistą mocą

Osobista moc

Znajdź i przyciągnij wsparcie

Wsparcie

Połącz się z pasją i mocą projektu

Energia

Rozwiąż konflikty i udrożnij energię

Spójność

Poczuj potencjał i ustal intencję

Intencja

Zapisy

Opinie uczestników

Prowadzący

Terminy i cena

Etapy Procesu Manifestacji

Program warsztatu

 

 • Wprowadzenie do Procesu Manifestacji - technika i model pracy

 • Podstawowe zasady Transformującej Obecności

 • Eksploracja etapu INTENCJI, potencjału projektu lub przedsięwzięcia, podjęcie zobowiązań

 • Etap poszukiwania SPÓJNOŚCI- rozwiązywanie konfliktów wewnętrznych, transformacja ograniczających nawyków i przekonań

 • Budowanie ENERGII przez odkrywanie i poszukiwanie zasobów i sprzymierzeńców projektu, łączenie się z potencjałem i źródłem projektu lub przedsięwzięcia

 • Odkrywanie metod WSPARCIA - praca z potencjałem w czasie i przedstrzeni, praca z Prawem Dojrzewania projektu

 • Praca w polu OSOBISTEJ MOCY - poszukiwanie osobistego potencjału i wsparcia, budowanie partnerstwa z projektem lub przedsięwzięciem

 • Etap DZIAŁANIA: tworzenie planu działania, wspieranie innych interesariuszy w ich planach działania, określanie pierwszych kroków

 • PODDANIE się wewnętrznej mądrości i intuicji - budowanie zaufania do siebie i projektu, synergia i synchronizacja działań, podążanie.

 • Odkrywanie i określanie DZIEDZICTWA: badanie wpływu projektu lub przedsięwzięcia na przyszłość, poszukiwanie zrównoważonego i trwałego wzrostu i rozwoju.

ZAPISUJĘ SIĘ

ZAPISUJĘ SIĘ

Joanna Maria Zawada (MCC) i Patryk Lange (PCC)
zapraszają na stworzony przez Alana Seale

 

4-dniowy, stacjonarny warsztat dla Coachów, Przedsiębiorców i Liderów

 

 

Manifestacja to sztuka łączenia potencjału, intencji, myśli, przekonań, zaangażowania, decyzji i działania. Jej efektem jest wcielanie w życie projektów i przedsięwzięć w zgodzie i w partnerstwie z potencjałem i możliwościami jakie w obie skrywają.  Podstawą tego procesu jest wewnętrzny proces transformacji połączony z zewnętrznymi działaniami i osiągnięciami. 

 

W Procesie Manifestacji wykraczamy poza siłowanie się z rzeczywistością w celu otrzymania zamierzonych efektów. W to miejsce uczymy się jak dostrajać się do energii i potencjału projektu lub przedięwzięcia, po to aby coś mogło i chciało się wydarzyć. Kiedy Twoje intencje, myśli, przekonania, decyzje i działania są całkowicie ze sobą zgodne i z potencjałem przedsięwzięcia, zaczynasz przyciągać ludzi, zdarzenia i rzeczy, które będą wspierać Twoje dążenie.

 

Zainspirowany starożytnym Kołem Medycyny, Alan Seale stworzył Proces Manifestacji, dynamiczny i synergiczny proces wspierający osiąganie celów, przekształcania marzeń w rzeczywistość, tworzenia wizji, podejmowania decyzji i ułatwiania przełomów.

 

 

 

Jesteś liderem lub przedsiębiorcą?

Tworzysz, budujesz, rozwijasz?

 

Dzięku udziałowi w Procesie Manifestacji:

 • odkryjesz i sformułujesz intencję, która pomoże Ci skupić się na tym co na prawdę chcesz osiągnąć, 

 • dowiesz się jak tworzyć optymalne warunki do realizacji swojego celu,

 • rozwiążesz wewnętrzne konflikty, przetransformujesz opór i niechęć w energię do działania,

 • stworzysz efektywny i praktyczny plan działania.

Jesteś coachem?

Wspierasz liderów w ich projektach?

 

Proces Manifestacji to unikalna metoda, która pozwoli Ci:

 • zrozumieć jak wewnętrzne kompetencje (intencja, intuicja, uważność, obecność, otwartość, pasja), przekładają się na sukces Twoich klientów,

 • poznać podejście oparte na potencjale i jego unikalną skuteczność,

 • rozwinąć umiejętność wspierania swoich klientów w korzystaniu z intelektu, intuicji i instynktu w nawigowaniu przez złożoną rzeczywistość.

DOŁĄCZ

Transformująca Obecność w projektach i przedsięwzięciach

 23-26 września 2024, Nieprześnia (40 km od Krakowa) 

Proces Manifestacji

.

Created by 

Copyrights © 2022 ITO. All Rights Reserved.

Linki

Najnowsze wpisy

Zapisz się do naszego newslettera

ITO - Instytut Transformującej Obecności

 

Blue way up Patryk Lange, 

Rynek Główny 34/15, 31-010 Kraków

 

Email: info@transformujacaobecnosc.pl

Telefon: + 48 601 959 519

Youtube
Facebook grupa
Facebook
Instytut Transformującej Obecności