Email

Bądźmy w kontakcie

Facebook grupa
e-mail
Facebook
Youtube
Instytut Transformującej Obecności

Maria Waśko - Pasjonatka Transformującej Obecności. Ekspertka od transformacji biznesowej i projektów rozwojowych.

Agnieszka Fomaidis - Fanka transformującej obecności, doświadczona menedżerka i coach.

W kręgu obecności uczymy się być obcnymi - dawać i otrzymywać niepodzielną uwagę na najwyższym poziomie. To przestrzeń, którą tworzymy aby rozwijać się, doświadczać chwili, transformować to co zaprasza się do naszej świadomości. Wnosimy to co dla nas ważne i przyjmujemy to co ważne dla innych. Bez oceny, bez lęku jak zostaniemy odebrani. Słuchamy sercem i mówimy z serca. Jeśmy dla siebie i dla siebie nawzajem.

 

Temat najbliższego spotkania : "Przygotuj się na wiosenne przebudzenie".

Rejestracja

Czym jest Krąg obecności? 

Anna Kania - Pasjonatka Transformującej Obecności, uwalniająca autentyczność i rozświetlająca prawdę. Coach akredytowany w Izbie Coachingu, Team Coach, psycholog, trener, specjalista ds. rozwoju.

 

Pełniąc, jak każdy z nas, wiele różnych ról, aktualnie mocno czuje, że w każdej z nich jestem przede wszystkim kobietą, która wytrwale każdego dnia uczy się być w swoim życiu i w relacjach świadomie i prawdziwie sobą, w pełnej obecności i uważności na to, co przynosi kolejny dzień.

 

Od 14 lat pracuje z ludźmi, w tym ponad 9 lat spędziła w obszarze Zarządzania Zasobami Ludzkimi (Human Resources) pracując w globalnych korporacjach z branży IT i automotive. Coachingiem zajmuje się od 2016 r. Od kilku dobrych lat jest w nieustannym procesie własnego samorozwoju, co osobiście uwielbia i czerpiąc z różnych inspiracji towarzyszy swoim klientom w tym, co dla nich ważne.

 

Krąg Słuchania (listening circle) jest dla niej żywym przykładem tego, jak wiele daje nam obecność, bycie ze sobą, wsłuchiwanie się w siebie i w innych oraz dzielenie się tym, co w nas prawdziwe, żywe, autentyczne. Jak jedna godzina spędzona razem w gronie mniej lub bardziej znanych osób tworzy przestrzeń dla realnych zmian, daje jasność, oddech, a czasami pozwala spotkać się z tym, co trudne, niewygodne i spychane na dalszy plan.

Marta Czapla Bystrowska - Współtwórczyni Instytutu Transformującej Obecności, facylituje międzynarodowe kręgi coachingowe. Certyfikowana Coach Transformującej Obecności. Twórczyni programu i społeczności liderek biznesu MASTERHEART.

Obecność to wspaniały prezent taki możemy dać sobie i innym. Bycie obecnym to danie swojej niepodzielnej uwagi, ofiarowanie chwili, która jest jak promień światła, oświetlający drugą osobę z całym jej aktualnym doświadczeniem i przeżyciem. W autentyczności i prawdzie.

Prowadzenie

Być obecnym...

bezpłatnie

online, zoom

21.02.2024, g. 19:30 - 20:30

ZAPISZ SIĘ

ZAPISZ SIĘ

21 lutego 2024, godz. 19:30 - 20:30, on-line 

Przygotuj się na wiosenne przebudzenie

Krąg Obecności

.

Created by 

Copyrights © 2022 ITO. All Rights Reserved.

Linki

Najnowsze wpisy

Zapisz się do naszego newslettera

ITO - Instytut Transformującej Obecności

 

Blue way up Patryk Lange, 

Rynek Główny 34/15, 31-010 Kraków

 

Email: info@transformujacaobecnosc.pl

Telefon: + 48 601 959 519

Youtube
Facebook grupa
Facebook
Instytut Transformującej Obecności