Email

Bądźmy w kontakcie

Facebook grupa
e-mail
Facebook
Youtube
Instytut Transformującej Obecności

Maria Waśko - Pasjonatka Transformującej Obecności. Ekspertka od transformacji biznesowej i projektów rozwojowych.

Rafał Leśniewski - Trener Biznesu, Certyfikowany Coach, biegacz, ojciec, mąż. Odkrywca autentycznej obecności w relacji z sobą oraz ludźmi. Fan osobistych transformacji.

W kręgu obecności uczymy się być obecnymi - dawać i otrzymywać niepodzielną uwagę na najwyższym poziomie. To przestrzeń, którą tworzymy aby rozwijać się, doświadczać chwili, transformować to co zaprasza się do naszej świadomości. Wnosimy to co dla nas ważne i przyjmujemy to co ważne dla innych. Bez oceny, bez lęku jak zostaniemy odebrani. Słuchamy sercem i mówimy z serca. Jeśmy dla siebie i dla siebie nawzajem.

 

Temat najbliższego spotkania: Wolność w różnorodności

 

Wolność to jedno z naszych podstawowych praw, przepiękna wartość, która ma znaczący wpływ na poczucie naszej godności, własnej wartości i rozwoju osobistego. Pojęcie niezwykle pojemne, a każdy z nas z osobistym podejściem do różnorodności,  zaopatrzony we własne przekonania, granice czy doświadczenia w obszarach:  orientacji seksualnej, koloru skóry, niepełnosprawności,  wyznań religijnych, politycznych, podejścia do generacji cz też wyrażania siebie, szybkości uczenia sie czy adaptacji w srodowisku i wiele wiele innych, mniej lub bardziej świadomie tworzy środowisko w którym sie porusza, a które jest lustrem nas samych. 


Zapraszamy na wspólne spotkanie i czas na to aby przeglądnąć sie w tym naszym osobistym  lustrze.

  • Kogo spotkamy po drugiej stronie?
  • Jakie maski zakładamy względem napotykanej różnorodności?
  • Jak nam one służą?
  • Co nas przyciąga w różnorodnści, a co odpycha?
  • Na co potrzebujemy sie odważyć aby żyć w harmonii i prawdzie?

Rejestracja

Czym jest Krąg obecności? 

Anna Kania - Pasjonatka Transformującej Obecności, uwalniająca autentyczność i rozświetlająca prawdę. Coach akredytowany w Izbie Coachingu, Team Coach, psycholog, trener, specjalista ds. rozwoju.

 

Pełniąc, jak każdy z nas, wiele różnych ról, aktualnie mocno czuje, że w każdej z nich jestem przede wszystkim kobietą, która wytrwale każdego dnia uczy się być w swoim życiu i w relacjach świadomie i prawdziwie sobą, w pełnej obecności i uważności na to, co przynosi kolejny dzień.

 

Od 14 lat pracuje z ludźmi, w tym ponad 9 lat spędziła w obszarze Zarządzania Zasobami Ludzkimi (Human Resources) pracując w globalnych korporacjach z branży IT i automotive. Coachingiem zajmuje się od 2016 r. Od kilku dobrych lat jest w nieustannym procesie własnego samorozwoju, co osobiście uwielbia i czerpiąc z różnych inspiracji towarzyszy swoim klientom w tym, co dla nich ważne.

 

Krąg Słuchania (listening circle) jest dla niej żywym przykładem tego, jak wiele daje nam obecność, bycie ze sobą, wsłuchiwanie się w siebie i w innych oraz dzielenie się tym, co w nas prawdziwe, żywe, autentyczne. Jak jedna godzina spędzona razem w gronie mniej lub bardziej znanych osób tworzy przestrzeń dla realnych zmian, daje jasność, oddech, a czasami pozwala spotkać się z tym, co trudne, niewygodne i spychane na dalszy plan.

Maria Waśko - Certyfikowany coach i pasjonatka Transformującej Obecności. Właścicielka marki Coaching Focus - ekspertka od transformacji biznesowej i projektów rozwojowych.

Obecność to wspaniały prezent taki możemy dać sobie i innym. Bycie obecnym to danie swojej niepodzielnej uwagi, ofiarowanie chwili, która jest jak promień światła, oświetlający drugą osobę z całym jej aktualnym doświadczeniem i przeżyciem. W autentyczności i prawdzie.

Prowadzenie

Być obecnym...

bezpłatnie

online, zoom

19.06.2024, g. 19:30 - 20:30

ZAPISZ SIĘ

ZAPISZ SIĘ

19 czerwca 2024, godz. 19:30 - 20:30, on-line 

Wolność w różnorodności

Krąg Obecności

.
16 lipca 2024

Created by 

Copyrights © 2022 ITO. All Rights Reserved.

Linki

Najnowsze wpisy

Zapisz się do naszego newslettera

ITO - Instytut Transformującej Obecności

 

Blue way up Patryk Lange, 

Rynek Główny 34/15, 31-010 Kraków

 

Email: info@transformujacaobecnosc.pl

Telefon: + 48 601 959 519

Youtube
Facebook grupa
Facebook
Instytut Transformującej Obecności