Email

Bądźmy w kontakcie

Facebook grupa
e-mail
Facebook
Youtube
Instytut Transformującej Obecności

Iskra Transformującej Obecności to przedstrzeń przyjazna ludziom i doświadczaniu Transformującej Obecności. Poprzez Iskry staramy się poruszać tematy dotyczące życia i tworzyć warunki do tego, aby każdy mógł je transformować w sobie w kierunku większego i pełniejszego potencjału. Dołącz do nas aby zanurzyć się w Transformującej Obecności i odkryć to co jest dla Ciebie ważne i cenne.

Rejestracja

Anna Kania - Pasjonatka Transformującej Obecności, uwalniająca autentyczność i rozświetlająca prawdę. Coach akredytowany w Izbie Coachingu, Team Coach, psycholog, trener, specjalista ds. rozwoju.

 

Pełniąc, jak każdy z nas, wiele różnych ról, aktualnie mocno czuje, że w każdej z nich jestem przede wszystkim kobietą, która wytrwale każdego dnia uczy się być w swoim życiu i w relacjach świadomie i prawdziwie sobą, w pełnej obecności i uważności na to, co przynosi kolejny dzień.

 

Od 14 lat pracuje z ludźmi, w tym ponad 9 lat spędziła w obszarze Zarządzania Zasobami Ludzkimi (Human Resources) pracując w globalnych korporacjach z branży IT i automotive. Coachingiem zajmuje się od 2016 r. Od kilku dobrych lat jest w nieustannym procesie własnego samorozwoju, co osobiście uwielbia i czerpiąc z różnych inspiracji towarzyszy swoim klientom w tym, co dla nich ważne.

 

Krąg Słuchania (listening circle) jest dla niej żywym przykładem tego, jak wiele daje nam obecność, bycie ze sobą, wsłuchiwanie się w siebie i w innych oraz dzielenie się tym, co w nas prawdziwe, żywe, autentyczne. Jak jedna godzina spędzona razem w gronie mniej lub bardziej znanych osób tworzy przestrzeń dla realnych zmian, daje jasność, oddech, a czasami pozwala spotkać się z tym, co trudne, niewygodne i spychane na dalszy plan.

Marta Nadi Gabalewicz - nauczycielka tantry, trenerka, coach, autorka między innymi programu terapeutyczno-medytacyjnych podróży QUEST, prowadzących do odzyskania i ucieleśnienia swojej esencji, pracy z ciałem, oddechem.

Iskra Transformującej Obecności to cykliczne otwarte wydarzenie organizowane przez społeczność Instytutu Transformującej Obecności na rzecz rozprzestrzeniania filozofii życia jaką jest Transformująca Obecność. Najbliższe darmowe spotkanie on-line odbędzie się 26-go stycznia w piątek między 15:00 a 17:00.

Serdecznie zapraszamy do udziału w transformujących ćwiczeniach oraz rozmowach na temat Wewnętrznego Światła, które każdy z nas ma w sobie. 

 • Jak je pielęgnować, zwłaszcza zimową porą? 
 • Jak je zasilać? 
 • Jak być blisko siebie, swojego światła? 
 • Co roznieca je w Tobie?

Naszą gościnią będzie Marta Nadi Gabalewicz, nauczycielka tantry, trenerka, coach, autorka między innymi programu terapeutyczno-medytacyjnych podróży QUEST, prowadzących do odzyskania i ucieleśnienia swojej esencji, pracy z ciałem, oddechem. Nadi przeprowadziła przez głębokie transformacje tysiące liderek i liderów w drodze do odzyskania swojej autentycznej mocy i ekspresji. Inspirującą rozmowę z Nadi poprowadzi Joanna Zawada.

 

Program:

 • Rozpoczęcie spotkania
 • Inspirująca rozmowa z gościnią - Marta Nadi Gabalewicz
 • Przerwa
 • Panel dyskusyjny w gronie Zespołu Instytutu
 • Podsumowania w pokojach wirtualnych
 • Medytacja Światła i Życzliwości
 • Zakończenie spotkania

 

Aby bezpłatnie dołączyć, zapisz się do za pomocą poniższego formularza. W potwierdzeniu rejestracji wyślemy Ci link do spotkania na platformie Zoom. 

Gość

Obecność drogą do Wewnętrznego Światła

bezpłatnie

online, zoom

26.01.2024, g. 15:00 - 17:00

ZAPISZ SIĘ

ZAPISZ SIĘ

26 stycznia 2024, godz. 15:00 - 17:00, on-line, Zoom 

Obecność drogą do wewnętrznego światła

Iskra Transformującej Obecności

.

Created by 

Copyrights © 2022 ITO. All Rights Reserved.

Linki

Najnowsze wpisy

Zapisz się do naszego newslettera

ITO - Instytut Transformującej Obecności

 

Blue way up Patryk Lange, 

Rynek Główny 34/15, 31-010 Kraków

 

Email: info@transformujacaobecnosc.pl

Telefon: + 48 601 959 519

Youtube
Facebook grupa
Facebook
Instytut Transformującej Obecności